Aktualizacje Czerwiec 2011

Z Tradoro

Drodzy Użytkownicy,

Najnowsza aktualizacja oprogramowania w całości poświęcona została cenom produktów. Pojawiło się wiele zmian, z których najważniejsze to:

  • Oddanie w Wasze ręce decyzji, jak mają być przeliczane ceny produktów podczas zapisu. Decyzja ta ma wpływ również na automatyczne przeliczanie pól netto/brutto oraz widok listy produktów.
  • Wprowadzenie polityki cenowej sklepu. Oznacza to, że odtąd, sklepikarz będzie decydował o priorytetach: promocji, cenników i zniżek klienckich. Pozwoli to lepiej zrozumieć i kontrolować zachowanie się ceny finalnej dla klienta.

Wszystkie te ustawienia można znaleźć w: Konfiguracja → Ustawienia → Ceny. Więcej szczegółowych informacji na ten temat zamieściliśmy w naszym tutorialu: Polityka cenowa sklepu oraz Kierunek przeliczania cen.

Dodatkowo przebudowaliśmy całkowicie moduł odmian produktów. W najnowszej wersji wycofana została różnica kwotowa odmiany, co pozwoliło na oczekiwaną od dawna możliwość uwzględniania przecen produktów. Od tej pory, cena odmiany dla przecenionego produktu zostanie obliczona z różnicy procentowej. Podgląd prezentowanych cen na froncie sklepu widoczny jest w edycji produktu → odmiany pod linkiem "Pokaż ceny po uwzględnieniu promocji".

Kolejną istotną zmianą w odmianach jest wprowadzenie pola z wagą produktu, która będzie uwzględniona przy obliczaniu kosztów dostawy w koszyku.

Do tego oczywiście, tradycyjnie usunęliśmy wiele błędów wskazanych przez Was. Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

Pozdrawiamy,
Zespół Tradoro.

Tradoro - strona główna
Pliki do pobrania
Kanał YouTube