Informacje prasowe dla mediów 01.09.2010

Z Tradoro

Tradoro ecommerce – idealne oprogramowanie tworzą użytkownicy

Ruszyła nowa, odświeżona wersja strony oprogramowania sklepów internetowych Tradoro. Grafikę serwisu wybrali sami internauci podczas głosowania. Wszystko zgodnie z misją Tradoro, według której stworzenie idealnego oprogramowania jest możliwe, ale tylko jeśli słuchamy użytkowników.

Wiele firm tworzących sklepy internetowe zapomina o swoich użytkownikach. Nie odpowiadają na ich prośby, ograniczają możliwości kontaktu, nie dają się poznać, nie słuchają ich cennych opinii. Na podstawie przeprowadzonych obserwacji Tradoro commerce postanowiło to przerwać i postawić właśnie na użytkowników, dając im głos, wysłuchując i pozwalając się poznać. Wszystko po to, by oddać w ich ręce idealne oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych. Już w tej chwili powstaje nowa, użyteczna strona oprogramowania, na której można dowiedzieć się wszystkiego na jego temat jak również poznać i przetestować oprogramowanie całkowicie za darmo. Ponieważ sklepikarze często skarżyli się, że podczas wyboru oprogramowanie nie mogą znaleźć potrzebnych informacji na serwisach ich twórców, strona Tradoro została przygotowana tak, by dostarczyć wszelkich potrzebnych informacji w przystępny i zrozumiały sposób. Tradoro postarało się również o to, by ułatwić użytkownikom wszelki kontakt z firmą – czy to w sprawie obsługi, porady na temat oprogramowania czy wiedzy z zakresu ecommerce. W tym celu stworzono specjalny blog firmowy na którym użytkownik znajdzie nie tylko aktualności o Tradoro, ale również wiele pomocnych zagadnień z zakresu rynku commerce, czy prowadzenia skutecznego handlu w sieci – wszystkie artykuły pisane przez specjalistów Tradoro z różnych branż. W odpowiedzi na propozycje użytkowników systemu wprowadzono również nowe funkcje dostępne bez dodatkowych opłat. Wśród nich innowacyjną integrację z Allegro, która umożliwia nie tylko automatyczne ponawianie aukcji z panelu sklepu, aż do wyczerpania zapasów magazynowych, ale również dodawanie większej ilości zdjęć, czy tworzenie niepowtarzalnego rozbudowanego wyglądu aukcji. Jak mówi pomysłodawca oprogramowania Tradoro, Łukasz Korycki:

„Tradoro jest społecznością, a nie samym systemem do tworzenia sklepów internetowych, co za tym idzie liczy się dla nas zdanie każdego użytkownika, gdyż tylko w grupie jest siła dzięki której możemy stworzyć oprogramowanie idealne.”

Przewidziane są już kolejne, nowe funkcjonalności w Tradoro, które zaproponowali użytkownicy systemu. Niebawem mają również zostać dodane kolejne kanały ułatwiające kontakt z firmą, np. forum ze specjalną listą życzeń oraz z kategorię „Pytamy o zdanie”, gdzie przed wprowadzeniem danej funkcji użytkownicy będą mogli wypowiedzieć się co o niej myślą.

Już teraz zapraszamy do darmowego testowania oprogramowania pod adresem:
http://www.tradoro.pl/test
Jak również na naszego bloga: http://blog.tradoro.pl/
Oraz kanały w mediach społecznościowych:
Facebook http://www.facebook.com/Tradoro
Twitter http://www.twitter.com/Tradoro
YouTube http://www.youtube.com/SklepyTradoro

Pokój medialny - strona główna
Informacje prasowe dla mediów
Wywiady dla mediów
Media o nas
Materiały dla mediów