Informacje prasowe dla mediów 05.08.2010

Z Tradoro

Nowe sposoby na zarabianie w sieci

Tradoro ecommerce postanowiło wprowadzić na rynek własny Program Partnerski i tym samym ułatwić innym zarabianie w sieci. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim wysokimi możliwościami zarobku.

Działanie w Programie Partnerskim Tradoro jest proste. Pierwszym krokiem jest oczywiście Rejestracja w systemie jako Partner. Drugim wygenerowanie kodu baneru, który wstawiamy na swojej stronie www, blogu czy w mailu. Jeśli ktoś kliknie w nasz baner, a następnie wejdzie z niego na stronę Tradoro i zakupi jeden z pakietów – zarabiamy 10% od kwoty wybranej usługi. Jeśli dzięki danemu Partnerowi kolejna osoba postanowi promować system Tradoro – dostanie on dodatkową prowizję w wysokości 5% od sprzedaży tego Partnera, którego zaprosił do systemu (drugi poziom).

Partnerzy mają dostęp do dokładnych statystyk swojego działania, otrzymują również wszelkie niezbędne narzędzia potrzebne im do zarabiania w Programie.

Czy działanie w Programie Partnerskim Tradoro jest opłacalne? Tak, ponieważ promowana jest ciesząca się dużym zainteresowaniem usługa. Uczestnictwo w Programie jest bezpłatne, a prowizje pieniężne konkretne.

Wypłata prowizji również jest korzystna. Dla pełnego bezpieczeństwa w przypadku tzw. wypłaty gotówkowej, każdy Partner otrzymuje pieniądze przez system PayPal. Jeśli jednak zdecyduje się na wypłatę bezgotówkową na jego konto klienta Tradoro, jego prowizja zostaje powiększona o dodatkowe 20%!

Program Partnerski Tradoro rusza już 9 sierpnia.

Więcej o systemie promowanym przez Program Partnerski:
Tradoro to kompleksowe oprogramowanie do zakładania i prowadzenia sklepów internetowych. Wyposażone zostało w takie opcje jak:

  • Integracja z Allegro
  • Integracja z porównywarkami cen
  • Zaawansowane opcje wyglądu graficznego
  • Wbudowany system płatności
  • Program do fakturowania
  • Program magazynowy
  • Odmiany produktów

Oraz wiele innych ważnych funkcji potrzebnych do skutecznej sprzedaży przez sklep internetowy. System Tradoro można testować bezpłatnie przez 14 dni.

Więcej informacji:
www.Tradoro.pl
kontakt@tradoro.pl

Pokój medialny - strona główna
Informacje prasowe dla mediów
Wywiady dla mediów
Media o nas
Materiały dla mediów