Strona główna

Z Tradoro

Na początek

Witamy w Tradoro - nowatorskim systemie do zakładania własnego sklepu internetowego i zarządzania nim. Nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby stworzyć projekt, który przybliży Cię do idealnego systemu sklepowego - przejrzystego, estetycznego, funkcjonalnego i przede wszystkim prostego w obsłudze.

System Tradoro powstał po wielomiesięcznych pracach najlepszych specjalistów – programistów, grafików, koderów, przedsiębiorców internetowych i marketingowców. Analizy i próby wykonywane przez wykwalifikowanych testerów oraz nowych użytkowników pozwoliły nam udoskonalić system oraz dostosować go do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystko po to, by ułatwić Ci zarządzanie sklepem internetowym i do minimum ograniczyć pracę nad techniczną konfiguracją.

14 dniowy test pomoże Ci zapoznać się z panelem administracyjnym i wszystkimi funkcjonalnościami systemu. W czasie jego trwania możesz bez ograniczeń korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji, w jakie wyposażone jest Tradoro. Dzięki temu, po zakończeniu testu, będziesz mógł wybrać najbardziej korzystną opcję, którą w pełni wykorzystasz podczas dalszego użytkowania systemu.

Wierzymy, że system Tradoro stanie się idealnym narzędziem do realizacji pomysłów na Twój sukces w e-biznesie.

Znamy Twoje wartości.
Szanujemy Twój cenny czas.
Słuchamy Twoich potrzeb.
Wspólnie zbudujemy Twój sukces….

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi funkcjami systemu.

Zespół Tradoro

Tradoro - strona główna
Pliki do pobrania
Kanał YouTube